Dátovo a časovo neobmedzené pripojenie

Profesionálna inštalácia vyškoleným technikom priamo u vás v objekte

Najlepší pomer cena/kvalita za poskytnuté služby

Topológia siete kiki

Trenčín Bánovce nad Bebravou Dubnica nad Váhom Trenčianska Teplá Ilava Beluša Ladce Púchov Vršatské Podhradie L. Rovne Pruské smer Žilina smer Bratislava Nemšová V. Bierovce Trenčianske Teplice Optické uzly siete Transportné uzly siete

Nezávislá redundantná trasa

Nezávislá optická trasa vedúca mimo trasy štandardných káblových DSL operátorov zabezpečujúca spojenie kiki siete z regiónu Považia do peeringového centra SIX a následne do celého sveta.

Infografika mapa pokrytia

Kde máme pokrytie?

Pozrite sa kde všade je kiki internet dostupný.
Dostupnosť kiki siete nájdete v prehľadnej mape a v zozname.

Pozrieť pokrytie
Firemné pripojenie bod-multibod

Firemné pripojenie bod-multibod

Spočíva v pripojení k našej sieti bezdrôtovou technológiou k prístupovému bodu, kedy jedna sektorová anténa zabezpečuje pripojenie pre viac zákazníkov.

Garantované pripojenie bod-bod

Garantované pripojenie bod-bod

Riešenie typu bod-bod bezdrôtovou technológiou zabezpečuje vyhradený rádiový spoj z nášho prístupového bodu do vášho objektu.

Otázky a odpovede

Prečítajte si tiež odpovede na najčastejšie otázky, ktoré sa nás pýtate.

Pre orientáciu nájdete dostupnosť našej siete v mape pokrytie. Pre presné zistenie dostupnosti našej siete a možnosti pripojenia nás kotanktujte, oznámte nám vašu adresu alebo prípadnú polohu. Na základe mapových podkladov preveríme možnosť pripojenia a ak to bude potrebné, vykonáme technickú obhliadku priamo u vás. Na základe výsledkov meraní a výhľadových pomerov vás následne informujeme o možnostiach pripojenie a zriadenia.

Tak ako aj v husto osídlených lokalitách, aj v prípade odľahlých objektov je na základe zhodnotenia vhodných výhľadových pomerov možné na 100% zhodnotiť možnosť pripojenia. Spravíme však všetko preto, aby sme vás pripojili. Pre väčšinu objektov tohto typu je bezdrôtové pripojenie najvhodnejším a v niektorých prípadoch vôbec jediným možným riešením.

Všetky uvedené ceny na tejto stránke sú uvedené bez DPH.