kiki logo
× Internet Televízia Podpora Kontakt Dostupnosť

Pre firmu Pre developerov Optika pre bytové domy
Pre domácnosť Pre firmu Pre developerov Objednať

Pripojíme aj váš starší bytový dom

Nedisponuje váš bytový dom vysokorýchlostným optickým pripojením a máte záujem o jeho pripojenie? Nechajte nám na vás kontakt vo formulári na konci stránky, alebo kontaktujte našu infolinku. Spoločne nájdeme vhodné technické riešenie, aby ste aj vy mohli využívať vysokorýchlostný internet a sledovať modernú televíziu.

1
Dohodneme si spoločné stretnutie a naplánujeme obhliadku vašich priestorov. Navrhneme najvhodnejšie technické riešenie trasy kabeláže a umiestnenia samotnej technológie.
2
Ak budete súhlasiť s návrhom technického riešenia a váš bytový dom vyjadrí súhlas s realizáciou (nadpolovičnou vačšinou vlastníkov bytov), dohodneme si predbežný termín realizácie.
3
Po dohodnutí termínu so správcom budovy, začnú naši technici s realizáciou káblových trás tak, aby bolo možné pripojiť každý byt. Po dokončení montáže poupratujeme priestory.
4
Po otestovaní funkčnosti zrealizovaných trás, môžeme začať pripájať jednotlivé byty na základe záujmu od vlasntíkov. Každému budú k dispozícii všetky služby z ponuky Optik internetu a televízie.

Nedávno sme zrealizovali

Prečo kiki?

Atraktivita

Dostupnosťou vysokorýchlostného optického pripojenia zatraktívnite svoju nehnuteľnosť

Bez starostí

Od prípravy, cez výstavbu a realizáciu, až po spustenie služieb zabezpečíme všetko na naše náklady

Individuálny prístup

Ku každej realizácii pristupujeme individuálne a ak to bude technicky možné, vyhovieme aj vašim požiadavkám

Poradíme vám

Vďaka našim skúsenostiam sa snažíme nájsť riešenie aj v prípade neštandardných požiadaviek

Dokumenty na stiahnutie

Ak máte vo vašom bytovom dome záujem o vybudovanie vnútorných káblových rozvodov, využite možnosť stiahnutia dokumentov z tohto miesta. Môžete ich vytlačiť a použiť pre vyjadrenie súhlasu resp. pre informovanie obyvateľov vášho bytového domu.

call me

Zavoláme vám

Nechajte nám na seba kontakt a ozveme sa vám.

Kliknutím na "Zavolajte mi" súhlasíte s tým, že vás budeme telefonicky kontaktovať.

Viac informácií o ochrane osobných údajov.

Otázky a odpovede

Prečítajte si tiež odpovede na najčastejšie otázky, ktoré sa nás pýtate.

Nie. Materiál a všetky práce spojené so zavedením a vybudovaním vysokorýchlostného pripojenia zabezpečíme na naše náklady. Kabeláž potrebnú pre prevádzku služieb ukončíme pred vstupom do bytu a v prípade, že si objednáte naše služby, kabeláž dotiahneme až do bytu na miesto, kde bude WiFi router.
Nie je. Káblovú trasu dohodneme po spoločnej obhliadke na mieste. Vedená môže byť napr. v káblovom žľabe tak, aby neprekážala a nenarúšala estetiku. Kabeláž môže byť vedená aj inou vhodnou trasou, na základe spoločnej dohody.
Nie je. Ak máte záujem o naše služby aj u vás, vybudujeme vysokorýchlostné pripojenie aj vo vašom bytovom dome. Stačí, ak nás kontaktujete.