kiki logo
× Internet Televízia Podpora Kontakt Dostupnosť

Pre firmu Pre developerov Optika pre bytové domy
Pre domácnosť Pre firmu Pre developerov Objednať

Pripojíme váš developerský projekt na kľúč

Pri plánovaní a projektovaní všetkých dostupných inžinierskych sietí v lokalite, kde plánujete novú bytovú výstavbu, nezabudnite na pripojenie k internetu a dostupnosť televíznych služieb. Dnes už je predpríprava a dostupnosť pripojenia k internetu a televízii štandardnou súčasťou každého nového bytového domu. Včasným plánovaním a prípravou tejto infraštruktúry predídete neskoršiemu vŕtaniu, lištovaniu a káblovaniu v novej nehnuteľnosti.

1
Váš projekt vieme pripojiť k našej vysokorýchlostnej chrbticovej sieti v území pokrytia našej siete. Zvládneme to aj v lokalite, kde nie je dostupná naša, ani iná optická infraštruktúra.
2
Budeme vám k dispozícií od úvodnej komunikácie a diskusie k vášmu projektu. Odporučíme vám najvhodnejšiu topológiu a zabezpečíme všetko od dodania materiálu, cez natiahutie kabeláže až po spustenie prevádzky služieb.
3
Materiál a všetky práce zabezpečíme na naše náklady. Kabeláž potrebnú pre prevádzku služieb ukončíme v každom byte, resp. v obch. priestore tak, aby už nebolo nutné dodatočné vŕtanie a ťahanie kabeláže.
4
Po dokončení a odovzdaní stavby zabezpečíme priebežné pripojenie jednotlivých (budúcich) vlastníkov bytov a zabezpečíme komplexný servis a prevádzku služieb internetu a televízie.

Nedávno sme zrealizovali

Prečo kiki?

Atraktivita

Dostupnosťou vysokorýchlostného optického pripojenia zatraktívnite svoju nehnuteľnosť

Bez starostí

Od prípravy, cez výstavbu a realizáciu, až po spustenie služieb zabezpečíme všetko na naše náklady

Individuálny prístup

Ku každej realizácii pristupujeme individuálne a ak to bude technicky možné, vyhovieme aj vašim požiadavkám

Poradíme vám

Vďaka našim skúsenostiam sa snažíme nájsť riešenie aj v prípade neštandardných požiadaviek

Dokumenty na stiahnutie

Ak máte záujem o vybudovanie vnútorných káblových rozvodov pre váš projekt, využite možnosť stiahnutia dokumentov z tohto miesta. Môžete ich vytlačiť a použiť pre vyjadrenie súhlasu.

call me

Zavoláme vám

Nechajte nám na seba kontakt a ozveme sa vám.

Kliknutím na "Zavolajte mi" súhlasíte s tým, že vás budeme telefonicky kontaktovať.

Viac informácií o ochrane osobných údajov.

Otázky a odpovede

Prečítajte si tiež odpovede na najčastejšie otázky, ktoré sa nás pýtate.

Nie. Materiál a všetky práce spojené so zavedením a vybudovaním vysokorýchlostného pripojenia zabezpečíme na naše náklady. Kabeláž potrebnú pre prevádzku služieb ukončíme v každom byte, resp. v obchodnom priestore (v prípade polyfunkcie).
Čím skôr sa rozhodnete, tým lepšie. Najvhodnejšia fáza pre vybudovanie káblových rozvodov internetu, je fáza realizácie slaboprúdových rozvodov resp. elektroinštalácii. Realizovať pripojenie a rozvody internetu však vieme v akejkoľvek fáze stavby nehnuteľnosti.
Nie je. Horizontálnu káblovú trasu dohodneme po spoločnej dohode. Vedená môže byť napr. v káblovom žľabe alebo šachte tak, aby neprekážala a nenarúšala estetiku. Kabeláž môže byť vedená aj inou vhodnou trasou, na základe spoločnej dohody.
Nie je. Ak máte záujem aj o naše služby, radi vybudujeme vysokorýchlostné pripojenie aj vo vašom bytovom dome. Stačí, ak nás kontaktujete.